Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem VIKING S180
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem VIKING S180
Solární LED světlo s pohybovým senzorem a se 180 LED diodami se svítivostí 1200lm je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k...
Kód produktu: S180 EAN: 8595656509165 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem VIKING S180
Solární LED světlo s pohybovým senzorem a se 180 LED diodami se svítivostí 1200lm je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup do domu atd. Díky solárnímu napájení je LED světlo zcela soběstačné a nezávislé na napájení z elektrické sítě. Jeho instalace je velice jednoduchá. Jste schopni osvětlit jakékoliv prostory za několik okamžiků a bez další potřeby kabeláže.

Baterie v solárním světle poskytuje dostatečný výkon pro celonoční osvětlení. Doba svitu záleží na intenzitě světla. Podle vybraného světelného režimu vám LED světlo vydrží svítit 8-12 hodin. Vestavěný pohybový senzor detekuje pohyb v rozmezí od 3 do 5 m v pozorovacím úhlu 120° a zároveň dokáže rozpoznat falešný pohyb (pohyb větví, vítr, atd.)

Další výhodou, kromě jednoduché montáže a mobility, je individuální nastavení intenzity osvětlení dle aktuální potřeby. Rozptyl světla je až do 270° ! Odolnost proti dešti a vodě IP65 chrání světlo před přírodními vlivy, jako je déšť, stříkající voda, prudký vítr s deštěm, sníh atd. Světlo vám osvětlí cestu za každého počasí.

Klíčové vlastnosti:
- 180 LED diod se světelností 1200 lm
- Solární napájení
- Senzor pohybu 2-5m 120°
- Jednoduchá instalace na zeď
- Dostatečný výkon pro celonoční osvětlení
- 3 světelné módy intenzity světla
- Rozptyl světla až do 270° díky rotaci světla na vzdálenost až 74m2
- Odolnost proti dešti a vodě IP65
- Doba svitu 8-12 hodin podle intenzity světla
- Automatické spuštění a detekce noci

| Technické specifikace | |
| Označení | VIKING S180 |
| Solární panel: | 1.5W |
| Svítivost: | 1200lm |
| Počet LED: | 180ks |
| Typ baterie: | Li-ion baterie 2200mAh/3,7V |
| Stupeň ochrany: | IP65 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem) |
| Rozptyl světla: | 270° |
| Senzor pohybu: | 120° |
| Režimy: | plné světlo se senzorem, tlumené světlo + plné světlo se senzorem, stálé tlumené světlo |
| Rozměr světla: | 300 x 100 x 96 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS, FCC |
| Velikost balení: | 160 x 105 x 173 mm |
| Hmotnost produktu: | 480g |
| Nabíjecí čas: | cca 8h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Barva světla: | bílá, 6000K |

Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















