Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR18
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR18
Vybavte svůj domov efektivním a úsporným solárním LED světlem, které je opatřeno pohybovým senzorem. Viking SR18 poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou...
Kód produktu: VSR18 EAN: 8595656504504 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu

Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR18
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR18 |
| Svítivost: | 1000 lm |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 20ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >10 dní |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: | Režim M1: 100 lm + PIR 1000 lm (10s) do svítání Režim M2: 0 + PIR 1000 lm (10s) do svítání Režim M3: 300 lm po dobu 6h |
| Indikace režimu: |
Režim M1: Blikne jednou |
| Technologie: | ALS 2.3/TCS 1.0 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+PS |
| Montážní výška: | 3m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozměry: | 12,3 x 13,1 x 12,7 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,86 V/1,5W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4 Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | 0~45°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 6,5h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Celková hmotnost: | 540g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment




















