Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26
Solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26 je perfektní volbou pro bezpečné a spolehlivé osvětlení venkovních prostor vašeho domova nebo pozemku. Toto...
Kód produktu: VSR26 EAN: 8595656504313 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR26 |
| Svítivost: | 1000 lm |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 20ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >10 dní |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: | M1:25 % do svítání M2:10% + PIR (30S) do svítání M3:0%+PIR(30S) do svítání M4:100% do svítání |
| Indikace režimu: |
Při změně režimu osvětlení bliká indikátor světla podle daného režimu: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+AS |
| Montážní výška: | 2,5m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozměry: | 15,1 x 13 x 13,7 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,86V/1,5W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | 0~45°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 7h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 400g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment





















