Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35
Viking SR35 je perfektní volbou pro osvětlení zahrad, dvorků či vchodů, s maximálním důrazem na úspornost a jednoduchou instalaci. Toto nástěnné...
Kód produktu: VSR35 EAN: 8595656504672 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35
Viking SR35 je perfektní volbou pro osvětlení zahrad, dvorků či vchodů, s maximálním důrazem na úspornost a jednoduchou instalaci. Toto nástěnné světlo poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou přesností a svítivostí až 1000 lm. Podle potřeby si můžete vybrat ze čtyř režimů svícení.
PIR senzor má 120° úhel detekce a 5metrový dosah. Viking SR35 disponuje robustním provedením s certifikovaným stupněm odolnosti IP65.

Klíčové vlastnosti:
- Svítivost až 1000 lm
- Silné LED osvětlení (4000K) s vysokou barevnou přesností (Ra>70)
- Jako zdroj světla slouží LED 2835 (20 ks)
- 4 režimy osvětlení, změna režimu pomocí tlačítka
- Pohybový senzor PIR s úhlem detekce 120° a dosahem až 5 metrů
- Po zjištění pohybu se rozsvítí na 30 sekund
- Za nevhodných podmínek vydrží světlo fungovat až 7 dní
- Solární napájení skrze monokrystalický solární panel s výkonem 4,4 V/2 W
- Plné nabití baterie za 4,5 hodiny
- Robustní krytí IP65 zajistí odolnost vůči povětrnostním vlivům

Moderní a ekologické osvětlení
Solární světlo Viking SR35 s PIR senzorem nabízí nejen vysokou účinnost a spolehlivost, ale také jednoduchou instalaci a snadné ovládání.
Venkovní LED světlo jednoduše připevníte na vámi zvolené místo a díky solárnímu napájení bude osvětlení Viking SR35 bezúdržbové. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR35 dokáže fungovat až 7 dní.
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35 je ideální pro použití na zahradě, příjezdové cestě, terase nebo u vchodových dveří.

Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR35 |
| Svítivost: | 1000 lm |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 20ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >7 dní |
| Režim ovládání (vypínač ON/OFF): |
1. ON/OFF stisknutím na 1,5s |
| Režim osvětlení: | Režim M1: 20% jas světla do svítání Režim M2: 10% jas světla (PIR 30s) do svítání Režim M3: 0% jas světla (PIR 30s) do svítání Režim M4: 100% jas světla do svítání |
| Indikace režimu: |
|
| Technologie: | ALS2.4 |
| Ochrana: | IP65 |
| Materiál: | ABS+PC |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozměry: | 15,2 x 12,1 x 5,5 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,4V/2W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | -10°C~60°C |
| Doba nabíjení: | 4,5h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Celková hmotnost: | 450g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















