Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR39
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR39
Vybavte svůj domov efektivním a úsporným solárním LED světlem, které je opatřeno pohybovým senzorem. Toto nástěnné světlo poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s...
Kód produktu: VSR39 EAN: 8595656504306 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR39
Vybavte svůj domov efektivním a úsporným solárním LED světlem, které je opatřeno pohybovým senzorem. Toto nástěnné světlo poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou přesností a svítivostí až 800 lm (rozděleno na levé a pravé světlo, obě 400 lm), čímž poskytne světelné pokrytí až 20 m2.
Podle potřeby si můžete vybrat ze čtyř režimů svícení. PIR senzor má 120° úhel detekce a 5metrový dosah. Viking SR39 je perfektní volbou pro bezpečné a spolehlivé osvětlení venkovních prostor.

Klíčové vlastnosti:
- Svítivost až 800 lm, dvě světla (levé a pravé) o svítivosti 400 lm
- Silné LED osvětlení (4000K) s vysokou barevnou přesností (Ra>70)
- Jako zdroj světla slouží LED 2835 (levé a pravé světlo, každé 12ks)
- 4 režimy osvětlení, změna režimu pomocí tlačítka
- Pohybový senzor PIR s úhlem detekce 120° a dosahem až 5 metrů
- Po zjištění pohybu se rozsvítí na 30 sekund
- Za nevhodných podmínek vydrží světlo fungovat až 7 dní
- Solární napájení skrze monokrystalický solární panel s výkonem 4,4 V/1,3 W
- Plné nabití baterie za 7 hodin

Spolehlivé a energeticky úsporné osvětlení
Viking SR39 představuje skvělou volbu pro všechny, kteří hledají moderní a energeticky úsporné osvětlení s detekcí pohybu.
Venkovní LED světlo jednoduše připevníte na vámi zvolené místo a díky solárnímu napájení bude osvětlení Viking SR39 bezúdržbové. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR39 dokáže fungovat až 7 dní.
Venkovní solární LED světlo Viking SR39 je ideální pro použití na zahradě, příjezdové cestě, terase nebo u vchodových dveří.

Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR39
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR39 |
| Svítivost: | 800 lm (levé a pravé světlo, každé 400 lm) |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 24ks (levé a pravé světlo, každé 12ks) |
| Světelné pokrytí: | 20m2 |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >7 dní |
| Režim ovládání (vypínač ON/OFF): |
1. ON/OFFstisknutím na 1,5s |
| Režim osvětlení: | Režim M1: 20% jas světla do svítání Režim M2: 10% jas světla (PIR 30s) do svítání Režim M3: 0% jas světla (PIR 30s) do svítání Režim M4: 100% jas světla do svítání |
| Indikace režimu: |
|
| Technologie: | ALS2.4 |
| Ochrana: | IP44 |
| Materiál: | ABS |
| Montážní výška: | 2,5 m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozměry: | 13,9 x 11,8 x 5,3 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,4V/1,3W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/vybíjení: | -10°C~+55°C |
| Doba nabíjení: | 7h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Celková hmotnost: | 300g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















