Venkovní solární LED světlo VIKING D26
Venkovní solární LED světlo D26
Solární LED světlo s 26 vysoce svítícími LED diodami je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup do domu...
Kód produktu: D26 EAN: 8595656509158 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Venkovní solární LED světlo D26
Solární LED světlo s 26 vysoce svítícími LED diodami je ideální k osvětlení venkovních prostor bez možnosti připojení k elektrické síti, jako je např. zahrada, vstup do domu atd. Díky solárnímu napájení je LED světlo zcela soběstačné a nezávislé na napájení z elektrické sítě. Jeho instalace je velice jednoduchá. Ať už světlo nainstalujete na zeď, nebo zapíchnete do země, jste schopni osvětlit jakékoliv prostory za několik okamžiků a bez další potřeby kabeláže.

Baterie v solárním světle poskytuje dostatečný výkon pro celonoční osvětlení. Doba svitu záleží na intenzitě světla. Podle vybraného světelného režimu vám LED světlo vydrží svítit 8-15 hodin.

Další výhodou, kromě jednoduché montáže a mobility, je individuální nastavení intenzity osvětlení dle aktuální potřeby. Rozptyl světla je až do 120° ! Odolnost proti dešti a vodě IP65 chrání světlo před přírodními vlivy, jako je déšť, stříkající voda, prudký vítr s deštěm, sníh atd. Světlo vám osvětlí cestu za každého počasí.

Klíčové vlastnosti:
- 26 LED diod se světelností 650 lm
- Solární napájení
- Jednoduchá instalace na zeď nebo do země
- Dostatečný výkon pro celonoční osvětlení
- 3 světelné módy intenzity světla (100%, 50%, 30%)
- Rozptyl světla až do 120° díky rotaci světla
- Odolnost proti dešti a vodě IP65
- Doba svitu 8-15 hodin podle intenzity světla

| Technické specifikace | |
| Označení | VIKING D26 |
| Solární panel: | 5,5V/1W |
| Svítivost: | 650 lm |
| Počet LED: | 26 ks |
| Typ baterie: | Li-ion baterie 2200mAh/3,7V |
| Stupeň ochrany: | IP65 (platí pouze v případě, že jsou všechny vstupní i výstupní konektory zakryté např. silikonovým ochranným krytem) |
| Rozptyl světla: | 120° |
| Režimy: | 30%, 50%, 100% |
| Rozměr světla | 250 x 90 x 140 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS, FCC |
| Velikost balení: | 195 x 135 x 60 mm |
| Hmotnost produktu: | 240g |
| Nabíjecí čas: | cca 8h |
| Materiál: | ABS+PC |
| Barva světla: | bílá, 6000K |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















