2.0C-H6A-D1-IR - 2MP H6A vnitřní IR dome kamera s objektivem 2,8-12 mm
Indoor dome H6A-IR s varifokálním 2,8–12 mm, IR přísvitem do 50 m, WDR 150 dB a AdaptAI Video Analytics. Zabezpečená architektura TPM/Secure Boot.Typ zařízeníIP kameraProvedeníDomeProstředíVenkovníŘadaH6ARozlišení2 MpixSvětelná...
Kód produktu: 2501-399 EAN: 700880441923 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Prostředí | Venkovní |
| Řada | H6A |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Světelná citlivost | 0,005 lx |
| Typ objektivu | varifokální |
| Objektiv | 2,8 - 12 mm |
| Přísvit | 50 m |
| Rychlost snímkování | 30 fps |
| WDR | 132 |
| Inteligentní videoanalýza | AdaptAI Analytics |
| Antivandal | IK10/IP66/67 |
| Napájení | PoE / 12 V DC |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















