2411, FAB Profi - elektrický otvírač standardní, 24 V AC/DC
Elektromechanický zámek Assa Abloy, který propouští přes horní západku běžného zámku a montuje se do zárubní dveří. Po přivedení napětí odemčeno. Součástí dodávky je dlouhý čelní panel, který slouží pro uchycení...
Kód produktu: 2104-023 EAN: 8595584654326 Výrobce: ABLOY
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | elektromechanický zámek |
| Napájení | 24 V AC/DC |
| Proudový odběr | 24 V AC/85 mA, 24 V DC/115 mA |
| Doba otevření dveřního zámku | 24 V/bez omezení |
| Vlastnosti | odolnost proti vylomení 285 kg |
| Vlastnosti | rozsah stavitelné západky 4 mm |
| Čelní panel | součást dodávky |
| Obsah balení | zámek, dlouhá lišta |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















