AC-160-C - bezdrátové relé do K68
Bezdrátové multifunkční relé je komponentem systému JABLOTRON 100+. V případě naučení do ústředny relé kopíruje zvolené PG výstupy.Typ zařízeníbezdrátové relé do K68Napájení100-230 V / 50-60 HzAnténavnitřníKomunikační...
Kód produktu: 0102-292 EAN: 8595614115155 Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | bezdrátové relé do K68 |
| Napájení | 100-230 V / 50-60 Hz |
| Anténa | vnitřní |
| Komunikační protokol | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Maximální zatížení výstupu | max. 16 A - odporová zátěž |
| Maximální zatížení výstupu | max. 8 A - indukční, kapacitní zátěž |
| Maximální zatížení výstupu | 250 V AC / 24V DC |
| Maximální zatížení výstupu | max. 1000 W - halogenové osvětlení |
| Maximální zatížení výstupu | 384 W - stejnosměrný DC |
| Průřez žil | max. 2 x 1,5 mm2 |
| Průřez žil | max. 1 x 2,5 mm2 |
| Krytí | IP 20 |
| Barva modulu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















