AGM Fuzion LRF TM25-384
Ruční termovizní a optický dvouspektrální monokulár AGM Fuzion LRF je vybaven 12μm vysoce citlivým termovizním detektorem, optickým detektorem s velmi nízkou hladinou osvětlení, 1024×768 OLED displejem a okulárem s...
Kód produktu: 8095 EAN: #3142451304FM21 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
Ruční termovizní a optický dvouspektrální monokulár AGM Fuzion LRF je vybaven 12μm vysoce citlivým termovizním detektorem, optickým detektorem s velmi nízkou hladinou osvětlení, 1024×768 OLED displejem a okulárem s velkým zorným polem. Přístroj dokáže rychle detekovat skrývající se objekty i v extrémních podmínkách, jako je kouř, mlha, déšť, sníh atd. Lze jej široce použít ve scénářích včetně hlídkování, pátrání a záchrany, zadržování drog a podezřelých osob. Díky své vodotěsnosti si zařízení vede dobře i v náročných povětrnostních podmínkách a v náročném prostředí. Uživatelsky přívětivé rozhraní, pohodlné a ergonomické ovládání přístroje Fuzion LRF’umožňuje neuvěřitelně snadné osvojení a použití. Monokulár nabízí tři různé varianty zobrazení: termální, viditelné světlo a fúzi, které lze snadno přizpůsobit v závislosti na různých podmínkách prostředí. Tento špičkový monokulár je vybaven laserovým dálkoměrem pro měření vzdálenosti cíle. Fuzion LRF používá jednu dobíjecí lithiovou baterii 18650, která zajistí až 5 hodin provozu. Kromě toho lze použít externí napájecí zdroj, který zajistí prodloužení provozní doby.
| Typ detektoru | 12 μm VOx nechlazené ohniskové pole | Rozlišení | 384 × 288 |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz | Vlnové pásmo odezvy | 8 μm až 14 μm |
| Ohnisková vzdálenost objektivu | 25 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Zorné pole (HxV) | 10.5° × 7,9° |
| Dioptrické nastavení | -5 až +3 dpt |
| Zvětšení | 2.5x - 20x |
| Digitální zoom | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Pozorovací vzdálenost | 1,181 m |
| Monitor | 1024x768, 0.39 palců, OLED, 50 Hz |
| FFC (Flat Field Correction) | Automatická, manuální, externí korekce |
| Paletky | Černá horká, bílá horká, červená horká, Fusion, Visible, Image Fusion |
| Sledování bodu při nejvyšší teplotě | Ano |
| Režim scény | Jungle, Rozpoznávání |
| Optický snímač obrazu | 1/2" CMOS s progresivním snímáním, 1960×1200@25fps |
| Vlnová délka optického snímače | 400-1000 nm |
| Ohnisková vzdálenost objektivu optického modulu | 22 mm |
| Měření vzdálenosti | Ano (laserový dálkoměr: do 600 m, přesnost ±1 m) |
| Vlnová délka laseru | 905 nm |
| Bezpečnostní třída laseru | Třída 1 |
| Horký bod | Ano |
| Režim spánku | Ano |
| Vestavba-in Storage | 16 GB EMMC |
| Nahrávání videa | Nahrávání videa na palubě |
| Zachycení snímku | Ano |
| Výstup CVBS | Ano (přes USB) |
| Typ baterie | Jedna dobíjecí baterie 18650. (vyjímatelná) |
| Provozní doba baterie | Až 5 hodin nepřetržitého provozu (@25°C, WiFi a CVBS vypnuty) Až 3 hodiny nepřetržitého provozu (@25°C, zapnutá WiFi a CVBS) |
| Zobrazení kapacity baterie | Ano |
| Napájení | 5 VDC/2 A, rozhraní USB Type-C Podporuje externí napájení |
| Pracovní teplota | -20 °C až 55 °C |
| Stupeň ochrany | IP67 (vodotěsný) |
| Rozměry | 158 × 61 × 57 mm (3.2 × 2,4 × 2,2 palce) |
| Hmotnost (bez baterií) | 510 g (1,12 Ib) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















