AGM Rattler TC35-384
AGM Rattler TC35-384 je kompaktní termokamera s klipem.
který umožňuje rychlou přeměnu denní optiky na termovizi.
zobrazovací zařízení bez jakýchkoli speciálních nástrojů nebo vybavení.
Rattler TC35-384 má 384×288...
Kód produktu: 8057 EAN: 3092456005TC31 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
AGM Rattler TC35-384 je kompaktní termokamera s klipem. který umožňuje rychlou přeměnu denní optiky na termovizi. zobrazovací zařízení bez jakýchkoli speciálních nástrojů nebo vybavení. Rattler TC35-384 má 384×288 termálních detektorů a 748×561 OLED. monitor, který poskytuje jasný obraz v náročných podmínkách prostředí. jako je tma, mlha, kouř, prach, déšť, sníh, dřevo, maskování atd. Stránka výrobek se používá hlavně pro scénáře, jako je hlídkování, lov atd. Rattler TC35-384 lze snadno připevnit před puškohled. se zvětšením až 8x pro použití na střední vzdálenosti. Vestavěný modul Wi-Fi pro živé vysílání videa a videí/obrázků. nahrávání prostřednictvím aplikace jsou rovněž k dispozici.
| Detektor | 17μm, nechlazený, 50Hz | Rozlišení | 384x288 | Systém objektivů | 35 mm; F/1.0 | Zvětšení | 1x |
| Zorné pole | 10,0° x 8,0° |
| Digitální zoom | 2x, 4x, 8x |
| Pozorovací vzdálenost | Max. 1235 m |
| Nastavení dioptru | -5 až +3 dpt |
| Displej | 0.39", OLED, 748×561 |
| Hotspot | Ano |
| Měření vzdálenosti | Ano |
| Režim scény | Jednotka, Rozpoznávání |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Nahrávání videa | Ano |
| Obrázek Snímek | Ano |
| DPC | Ano |
| PIP | Ano |
| Korekce rovnoměrnosti | Auto, Ruční, externí korekce |
| Úložiště | Vestavěný EMMC (16 GB) |
| Typ baterie | 2x vyměnitelná Použitelný typ: CR123A, RCR123A |
| Životnost baterie (provozní) | Až 4.5 hod |
| Vnější napájení | 5V USB |
| Rozsah provozních teplot | -20 °C až +55 °C (-.4°F až +131°F) |
| Stupeň krytí | IP67 |
| Nárazy a vibrace | 750 g/ms |
| Hmotnost | 0.42 kg | Celkové rozměry | 153,2 × 62,5 × 59,2 mm |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















