AGM Rattler TC35-640
AGM Rattler TC35-640 je kompaktní termokamera s klipem.
který umožňuje rychlou přeměnu denní optiky na termovizi.
zobrazovací zařízení bez jakýchkoli speciálních nástrojů nebo vybavení.
Rattler TC má vysoce citlivý...
Kód produktu: 8179 EAN: 3142556005RC61 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
AGM Rattler TC35-640 je kompaktní termokamera s klipem. který umožňuje rychlou přeměnu denní optiky na termovizi. zobrazovací zařízení bez jakýchkoli speciálních nástrojů nebo vybavení. Rattler TC má vysoce citlivý termální detektor a 1024×768 OLED. monitor, který poskytuje jasný obraz v náročných podmínkách prostředí. podmínkách, jako je tma, mlha, kouř, prach, déšť, sníh, dřevo, kamufláž atd. Výrobek se používá hlavně ve scénářích, jako je např. hlídkování, lov, hlídkování atd. Rattler TC lze snadno připevnit před puškohledy se zvětšením až 8x pro středně velké pušky. vzdálenosti. Napájení dvěma bateriemi CR123 AGM Rattler TC poskytuje až 4,5 hodin nepřetržitého provozu. Zařízení je vybaveno 16 GB GB pro záznam videa a pořizování snímků přímo na palubě. K dispozici je také vestavěný modul WiFi pro živé vysílání videa a videí/obrázků. nahrávání prostřednictvím mobilní aplikace.
| Detektor | 12 μm, nechlazený, 50 Hz | Rozlišení | 640 x 512 | Systém objektivů | 35 mm; F/1.0 | Zvětšení | 1x | Zorné pole | 12.5° × 10,0° |
| Digitální zoom | 2x, 4x, 8x | Rozsah detekce (6' objekt) | 1 750 m/yd |
| Nastavení dioptrie | -5 až +3 dpt |
| Displej | 1024x768 rozlišení 0.39palcový OLED |
| Hotspot | Ano |
| Měření vzdálenosti | Ano |
| Režim scény | Jun, Rozpoznávání |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Nahrávání videa | Ano |
| Obrázek Snímek | Ano |
| DPC | Ano |
| PIP | Ano |
| Korekce rovnoměrnosti | Auto, Ruční, externí korekce |
| Úložiště | Vestavěný EMMC (16 GB) |
| Typ baterie | 2x vyměnitelná Použitelný typ: CR123A, RCR123A |
| Životnost baterie (provozní) | Až 4.5 hod |
| Vnější napájení | 5V USB |
| Rozsah provozních teplot | -20 °C až 55 °C (-.4°F až 131°F) |
| Stupeň krytí | IP67 |
| Nárazy a vibrace | 750 g/ms |
| Hmotnost | 0.42 kg | Celkové rozměry | 153,2 × 62 × 59 mm |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















