AGM Rattler V2 25-320
ADM QR MOUNT NENÍ SOUČÁSTÍ (jednotka je dodávána se standardním držákem weaver).
NOVÝ Rattler V2 je jedním z nejočekávanějších produktů. Vylepšuje to, co je již nyní považováno za nejprodávanější.
termovizní...
Kód produktu: 8353 EAN: RATT25-320-2 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
ADM QR MOUNT NENÍ SOUČÁSTÍ (jednotka je dodávána se standardním držákem weaver). NOVÝ Rattler V2 je jedním z nejočekávanějších produktů. Vylepšuje to, co je již nyní považováno za nejprodávanější. termovizní puškohled ve Spojených státech, přináší RattlerV2 mnoho nejžádanějších konstrukčních vylepšení v jednom přístroji. elegantní nové pouzdro. Mezi tato vylepšení patří mimo jiné: výrazně prodloužená životnost baterie, kterou nabízí patentovaný přístroj. vyměnitelného a dobíjecího bateriového systému, který uživatelům poskytne 6,5 hodiny na jedno nabití (2 jsou součástí dodávky), rozšířený vestavěný zaměřovač sortiment, rozšířené nastavení jasu a kontrastu, záznam aktivovaný výstřelem se zvukem a nový 12mikronový tepelný senzor, který má nejvyšší jmenovitou citlivost (pod 20 mK) na trhu. Pro rodinu výrobků, která se již dříve pyšnila jednou z nejlepších nabídek hodnoty v oblasti trhu, nové modely RattlerV2’s tuto pověst jen rozšíří. RattlerV2 25-320 s 25mm germaniovým objektivem je dokonalým doplňkem arzenálu každého lovce’s. Je vybaven objektivem s rozlišením 320x256 a termálním senzorem, má 3,5násobné zvětšení a dosah detekce 1200 metrů. Toto základní zvětšení umožňuje široké zorné pole zorné pole, které mnozí lovci prasat upřednostňují, protože jim umožňuje vidět a sledovat více zvířat ve skupině najednou. Přehled termovizního puškohledu AGM Rattler V2 Srovnání produktů: Rattler V2 ‹ Předchozí Další ›
| Detektor | 12μm VOx nechlazené ohniskové pole | Rozlišení | 320 × 256 | NETD | Méně než 20 mK (25 °C, F# = 1.0) |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Systém objektivů | 25 mm; F/1,0 |
| Zvětšení | 3.5× - 28× | Zorné pole | 7,0° × 5.3° | Dioptrické nastavení | -5 až +5 dioptrií | Rozsah zaostření | 7 m až nekonečno |
| Výstupní pupila | 6 mm |
| Oční reliéf | 45 mm |
| Digitální zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Detekční rozsah (6' objekt) | 1200 m/yd |
| Displej | 0.39", OLED, 1024×768 |
| Paletky | Černá horká, Bílá horká, Červená horká, Fusion |
| Korekce plochého pole | Automatická, Manuální, Poloautomatická |
| Režim scény | Studená, Teplý |
| Regulování ostrosti | Digitálně řízené |
| Nahrávání videa/ zvuku | Ano |
| Snímání snímků | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Uložení | Vestavěný.v paměti EMMC (16 GB) |
| PIP | Ano | Korigování vadných pixelů | Ano |
| WiFi Hotspot | Ano |
| Hot Track | Ano | Částic | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Měření vzdálenosti | Ano (Stadiametrické) |
| Záznam aktivovaný záběrem (SAR) | Ano |
| Typ baterie | Výměnná a dobíjecí li-ion baterie |
| Životnost baterie (provozní, 20 °C) | Více než 6.5 hodin (25 °C, s vypnutou WiFi) |
| Externí napájení | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Rozsah provozních teplot | -30 °C až +55 °C |
| Úroveň ochrany | IP67 | Max. Zpětný ráz | 1000 g/0,4 ms |
| Hmotnost (bez držáku a baterie) | 0,49 kg (1,08 lb) |
| Rozměry (bez držáku) | 219 × 68 × 67 mm (8.5 × 2,7 × 2,6 palce) |
| Balení obsahuje | Termovizní puškohled, dvě dobíjecí baterie, nabíječku, USB kabel, utěrka na objektiv, příručka, pouzdro na přenášení |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















