AGM Sidewinder TM50-640
Řada termovizních monokulárů AGM Sidewinder je nejnovějším přírůstkem k již tak nejrozsáhlejším termovizním produktům.
sortimentu na světě! Řada Sidewinder se může pochlubit širokou škálou velikostí germaniových...
Kód produktu: 8183 EAN: 3142551006SI51 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
Řada termovizních monokulárů AGM Sidewinder je nejnovějším přírůstkem k již tak nejrozsáhlejším termovizním produktům. sortimentu na světě! Řada Sidewinder se může pochlubit širokou škálou velikostí germaniových čoček a špičkovými 12mikronovými, sub. 20mk termálními detektory. Tyto fyzikální vlastnosti poskytují uživatelům jednu z nejlepších kvalit obrazu, jakou společnost AGM doposud vyrobila. potenciálním detekčním dosahem až 2600 metrů. Sidewindery také přinášejí do kategorie výrobků mnoho nových pokroků, které se týkají např. po kterých uživatelé volali. Tyto ruční monokuláry jsou vybaveny nejcitlivějším termálním senzorem na trhu, a poskytuje uživatelům ohromující pokrok v čistotě obrazu a detailech pozadí. Také tyto jednotky využívají odnímatelnou, nepatentovanou dobíjecí baterii 18650, která napájí jednotku tím, že nabízí až 7 hodin provozu, zabudovanou do nového robustního pryžového pancéřového pouzdra pro větší odolnost a ochranu. Sidewinder je také vybaven řadou softwarových vylepšení a mnoha funkcemi, které se staly samozřejmostí v sortimentu termálních produktů AGM: Optika s clonou F1,0, obnovovací frekvence 50 Hz, 64 GB vestavěné paměti (nejvyšší ve své třídě), kompatibilita s Wi-Fi pro spárování s aplikací AGM Connect, vodotěsnost IP67, port USB typu C pro možnost externího napájení, 4 barevné palety. Sidewinders jsou konstruovány pro všestranné použití a skvěle by se hodily pro lov, zemědělství/ochranu stáda, stavbu bezpečnost, prosazování práva, pátrání a záchranu, plavbu na lodi, kempování a další obecné outdoorové aktivity. Řada AGM Sidewinder Thermal Srovnání řady Sidewinder Thermal Handheld Termální ruční řada AGM Sidewinder ‹ Předchozí Další ›
| Typ detektoru | 12μm oxid vanadičitý. Nechlazené pole s ohniskovou rovinou |
| Rozlišení | 640x512 |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Vlnové pásmo | 8μm až 14μm |
| NETD | ≤ 20 mk (@25 °C), F#=1.0 | Detekční dosah (6' objekt) | 2600 m |
| Systém objektivu | 50 mm; F0.9 | Zorné pole (V × H) | 8,7° × 7° |
| Zvětšení | 2.5× - 20× |
| Digitální zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Nastavení dioptrie | -5 až +3 dpt |
| Monitor | 1024×768, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, manuální, Externí korekce |
| Paletky | Černá horká, bílá horká, Red Hot, Fusion |
| Zvýšení obrazu | Ano |
| Nejvyšší teplota Sledování bodu | Ano |
| Wi-Fi Hotspot | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Úložiště | Vestavěné-v paměti (64 GB) |
| Nahrávání videa/Audio | Ano / Ano (na palubě) |
| Snímání obrázků | Ano |
| Typ baterie | Jedna vyměnitelná 18650. dobíjecí lithiová baterie |
| Provozní doba baterie | až 5 hodin |
| Napájení | 5 VDC/2 A, 2,1 W |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Pracovní teplota | -30 °C až 55 °C (-22 °C až 131 °C) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Rozměry | 200 × 78 × 68 mm (7,9 × 3,0 × 2,7 palce) |
| Hmotnost | 636 g (1,4 lb) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















