AINVR2-PRM-FORM-D-160TB-EU - AI NVR2 Premium 160 TB, 400 ch, 2U
High-end AI NVR řady 2 Premium s 160 TB kapacitou. Podpora až 400 kanálů v plném 61 MP rozlišení, redundantní 1400 W napájení a robustní chassis s 12 hot-swap šachtami. Maximální výkon a dostupnost dat.Typ zařízeníAI...
Kód produktu: 2501-670 EAN: 700880449899 Výrobce: Avigilon
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | AI NVR |
| Řada | Premium Form D |
| Počet kanálů | 400 |
| Maximální rozlišení | 61 Mpix |
| Počet portů pro HDD | 12× 3,5” hot-swap bay |
| Maximální kapacita uložiště | 160 TB |
| Video výstup | – |
| Ethernet | 2× 10 GbE SFP+ + 4× 1 GbE RJ-45 |
| Vzdálený přístup | ACC / Cloud |
| Napájení | 100–240 VAC, 1 000 W × 2 redundantní |
| Operační systém | Windows Server |
| CPU | 2× Intel® 8-core Xeon® |
| Paměť | 2× 16 GB DDR4 |
| Grafická karta | integrovaná Intel® HD |
| Provedení | 2U |
| Podpora RAID | Video RAID 60; OS RAID 1 |
| Rozměry | 751×482×86,8 mm |
| Váha | 46,3 kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment

















