ARD912-W2(868D) - AirShield bezdrátový záplavový detektor, měření teploty, zeď/podlaha
Bezdrátový záplavový detektor pro snadnou instalaci se signalizací vody pro alarmový systém a všech uživatelů, LED indikace stavu, párování, alarm, měření teploty okolí, nastavitelná citlivost, komunikace 868 MHz a AES-128...
Kód produktu: 2306-227 EAN: 6923172587602 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | bezdrátový záplavový detektor |
| Napájení | 1x CR123A (životnost 3 roky při aktivaci 1x za den) |
| Frekvence | 868 MHz, šifrování AES-128 |
| Dosah signálu | až 1200 m (volný terén) |
| Detekce teploty | ano, měření okolní teploty |
| LED indikátor | LED indikace stavu, párování, alarmu |
| Funkce | podpora automatického přepínání RF kanálů, pomocí aplikace konfigurovatelný na dálku |
| Provedení krytu | plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















