AWO530W - kovový box pro rekordér, nástěnný, bílý, zámek, tamper
Nástěnný kovový box pro uzamčení záznamového nebo jiného zařízení, univerzální uchycení pro zařízení o rozměrech až š 470 x v 485 x h 95 mm, pro zabezpečení boxu zámek a tamper, hmotnost 13,3 kg, š 532 x v 651 x h 121...
Kód produktu: 2504-004 EAN: 5901643197605 Výrobce: PULSAR
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ | kovový box |
| Montáž | povrchová, nástěnná |
| Venkovní rozměr | š 532 x v 651 x h 121mm |
| Vnitřní rozměr | 470 x v 485 x h 95 mm (maximální velikost rekordéru) |
| Tamper | ano |
| Zámek | ano (součástí jsou dva klíče) |
| Hmotnost | 13,3 kg |
| Barva krytu | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















