Baterka Viking B7799
Baterka Viking B7799
Viking B7799 je extrémně výkonná a spolehlivá baterka, ideální pro kempování, stanování a další outdoorové aktivity. Skvěle poslouží také v dílně, domácnosti nebo na chatě.
Tato baterka nabízí...
Kód produktu: B7799 EAN: 8595656508212 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Obsah balení:
1 ks - Baterka Viking B7799
1 ks - Kabel USB-C na USB-A
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Baterka Viking B7799 |
| Zdroj světla: | COB |
| Svítivost: | 12000 lm - 7000 lm - 3000 lm - 300 lm |
| Barva světla: | 6000 - 7000K, Ra 70 |
| Režim ovládání: | Stisknutím vypínače ON/OFF aktivujete světlo a následně jednotlivými stisknutími přepínáte mezi jednotlivými světelnými módy až do případného vypnutí. Otočením hlavice aktivujete zoom (přiblížení/oddálení). |
| Provozní čas: | 30S(Turbo) - 2h(Vysoká) - 3h(Střední) - 12h(Nízká) |
| Ochrana: | IPX7/IK07 |
| Rozměry: | 6,7 x 4,2 x 29,5 cm |
| Kapacita baterie: | 7,4V 5000mAh |
| Doba nabíjení: | 6h |
| Vstup: | USB-C |
| Výstup: | USB-A |
| Hmotnost: | 920g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















