Čelovka Viking B6544
Čelovka Viking B6544
Viking B6544 je spolehlivá a kompaktní čelovka s odolným designem, ideální pro turistiku, rybaření, kempování a další outdoorové aktivity.
S hlavním světlem (svítivost 150 lm), nastavitelnými...
Kód produktu: B6544 EAN: 8595656508496 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Obsah balení:
1 ks - Čelovka Viking B6544
1 ks - Kabel USB-C na USB-A
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Čelovka Viking B6544 |
| Zdroj světla: | COB |
| Svítivost: | 150 lm(Vysoká) - 50 lm(Nízká) |
| Barva světla: | 5500 - 6500K, Ra 70 |
| Režim ovládání: | Stisknutím vypínače ON/OFF aktivujete světlo a následně jednotlivými stisknutími přepínáte mezi jednotlivými světelnými módy až do případného vypnutí. Podržením vypínače ON/OFF aktivujete senzor. |
| Provozní čas: | 4h(Vysoká) - 12h(Nízká) |
| Ochrana: | IPX4/IK07 |
| Rozměry: | 8 x 4,8 x 3,8 cm |
| Kapacita baterie: | 3,7V 2200mAh |
| Doba nabíjení: | 4h |
| Vstup: | USB-C |
| Hmotnost: | 111g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















