C4K-P - 2,8 mm - vnitřní, Wi-Fi, 4Mpix, 30m IR, micro SD, obousměrné audio, detekce osob, pohybu
Vnitřní kamera řady WiFi Series, instalace a ovládání mobilní aplikací DMSS, detekce osob, pohybu, integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace), slot pro micro SD kartu, napájení PoE nebo 12 VDC (zdroj...
Kód produktu: 2501-005 EAN: 6939554933288 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | WiFi |
| Prostředí | vnitřní |
| Řada | Wi-Fi Series |
| Snímací prvek | 1/3" CMOS |
| Technologie | Human detection, Motion Detection |
| Inteligentní videoanalýza | Detekce osob, Detekce pohybu |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2.8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 92° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Rychlost snímkování | Main stream: 2560 × 1440@(1-25/30 fps) Sub stream: 640 × 360@(1-25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | ano |
| SD karta | Micro SD card (support max. 256 GB) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| WiFi | IEEE 802.11b/g/n/ax 2.412–2.472 GHz, 2.4 G |
| Napájení | 12 VDC/PoE/Basic: 2.04 W (12 VDC); 4.7 W (PoE)/Max.: 2.89 W (12 VDC); 5.85 W (PoE) |
| Materiál | plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















