CHS4412-8GT-125 - průmyslový PoE switch, 8x Gb PoE, 4x Gb SFP uplink, Cloud MNG L2, DIN, 125W
Průmyslový PoE switch, Cloud management L2 (DolynkCare), 8 x PoE 10/100/1000 Mbps, 4 x SFP 100/1000 Mbps uplink, celkový budget je 125 W. Přepěťové ochrany, kov, police/DIN, napájecí zdroj součástí balení, dual power.Typ zařízeníPoE...
Kód produktu: 2602-017 EAN: 6937552432512 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | PoE switch |
| Popis portů | 8 x PoE 10/100/1000 Mbps, 4 x SFP 100/1000 Mbps uplink |
| Počet portů celkem | 12 |
| Počet PoE portů | 8 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Typ PoE | 60 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Typ PoE | 90 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Celkový výkon PoE výstupu | 125 W |
| Optická páteř | ano |
| Přenosová rychlost | 1 Gb/s |
| Kapacita paměti | přepínací 24 Gbps |
| Management | ano |
| Cloud Management | DoLynk Care |
| Průmyslové provedení | ano |
| Přepěťová ochrana | Lighting Protection Common mode: 10 kV Differential mode: 6 kV Statics Protection Air discharge: 15 kV Contact discharge: 8 kV |
| Napájení | 230 VAC/50 - 57 VDC (zdroj součástí), external dual power supply |
| Způsob montáže | police/DIN |
| Materiál | kovový kryt |
| Barva | modrá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















