F2C-LED - 2,8 mm - venkovní WiFi Series, 2Mpix, 30m bílé LED, micro SD, detekce osob
Venkovní IP kamera řady WiFi Series, instalace a ovládání mobilní aplikací DMSS, detekce osob, integrovaný mikrofon, slot pro micro SD kartu, napájení 12 VDC (zdroj součástí).Typ zařízeníIP...
Kód produktu: 2409-163 EAN: 6939554913891 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | WiFi |
| Prostředí | venkovní |
| Řada | Wi-Fi Series |
| Snímací prvek | 1/3" CMOS |
| Technologie | Human detection |
| Inteligentní videoanalýza | Detekce osob |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2.8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 98° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 × 1080 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 640 × 480@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD card (podpora max. 256 GB) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| WiFi | IEEE 802.11b/g/n 2.4–2.4835 GHz, 2.4 G |
| Napájení | 12 VDC; Basic: 2 W (12 VDC) Max. (H.265+warm light intensity): 5.3 W (12 VDC) |
| Materiál | kov + plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















