FOMEI 7x50 LEADER RNV SMC dalekohled
Dalekohled s robustním černým pogumováním konstruované pro pozorování za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce optiky LEADER R dokáže využít i zbytkového světla, proto je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné...
Kód produktu: OY2304 EAN: 8590385723042 Výrobce: FOMEI
- Popis
- Dotaz k produktu
Dalekohledy s robustním černým pogumováním konstruované pro pozorování za zhoršených světelných
podmínek. Konstrukce optiky LEADER R dokáže využít i zbytkového světla, proto
je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné noci. Uplatní se všude tam, kde
pozorovatel požaduje vysokou světelnost obrazu a široké zorné pole. Jsou vhodné
pro myslivost, turistiku, ale i k pozorování noční oblohy.
Legendární 7x50 LEADER RNV je tou pravou volbou promyslivost a pozorování za soumraku
nebo večer. Jeho hlavními benefity jsou vysoká světelná propustnost a široké zorné pole.
Tělo dalekohledu je opatřenou tvrzenou gumou se zvýšenou odolností a ochranou proti oděru. V řadě dalekohledů LEADER R je při výrobě hranolu použito speciální vícepropustné optické sklo Bak4, čočky K4 jsou ošetřeny vícenásobnou antireflexní vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precizní, zcela plynule se pohybující, mechanika dalekohledu umožňuje ostření také v rukavicích. Dalekohled je možné upevnit na stativ pomocí adaptéru.
Kovové třmeny zajišťují pevné spojení a spolehlivou souosost obou tubusů. Osová rozteč okulárů je
60-72mm.
Součástí balení je:
- pouzdro
- popruh
- krytky objektivu a okuláru
- čisticí hadřík
Návod na upevnění popruhu naleznete zde.
| Zvětšení | 7x |
| Průměr objektivu | 50mm |
| Zorný úhel | 7,1° |
| Zorné pole v 1000 m | 124m |
| Minimální ostřicí vzdálenost | 8m |
| Relativní světelnost | 51 |
| Optický výstup | 7,1mm |
| Sklo hranolu | BaK4 |
| Úprava čoček | SMC |
| Dioptrická korekce | ± 2dpt |
| Stativový závit | ano |
| Šířka | 19,1cm |
| Délka | 16,8cm |
| Hmotnost | 0,85kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















