FOMEI 8x32 BEATER FMC dalekohled
Dalekohledy lineární DCF konstrukce. Silné, tmavě zelené pogumování a polycarbonátové
tělo dalekohledu zaručuje jeho odolnost při každodenním používání.
Model 8x32 BEATER je ideální dalekohled pro pozorování...
Kód produktu: OY1712 EAN: 8590385717126 Výrobce: FOMEI
- Popis
- Dotaz k produktu
Dalekohledy lineární DCF konstrukce. Silné, tmavě zelené pogumování a polycarbonátové
tělo dalekohledu zaručuje jeho odolnost při každodenním používání.
Model 8x32 BEATER je ideální dalekohled pro pozorování přírody, při sportu a
zejména pro turistiku. Rozměry, hmotnost i zvětšení jsou ideální kombinací pro každodenní
nošení. Vyniká širokým zorným polem 129m v 1000m a poskytuje tak vysoký
komfort pozorování.
Dalekohledy jsou odolné proti vniknutí vody a prachu. Tubus je naplněn suchým dusíkem, což brání vnitřnímu orosení optiky při náhlé změně teploty. Řada BEATER DCF je vybavena celoskleněnou optikou, hranoly jsou vyrobeny z Bak4 skla. Čočky jsou opatřeny antireflexní vrstvou (FMC-FaseMultiCoated) v temně zeleném provedení. Dalekohled je vybaven Twist-Up očnicemi, které zajišťují pohodlné pozorování i při použití brýlí.
Osová rozteč okulárů je 57-74mm.
Součástí balení je:
- pouzdro
- popruh
- krytky objektivu a okuláru
- čisticí hadřík
Návod na upevnění popruhu naleznete zde.
| Zvětšení | 8x |
| Průměr objektivu | 32mm |
| Zorný úhel | 7,4° |
| Zorné pole v 1000 m | 129m |
| Minimální ostřicí vzdálenost | 2m |
| Relativní světelnost | 16 |
| Optický výstup | 4mm |
| Sklo hranolu | BaK4 |
| Úprava čoček | FMC |
| Dioptrická korekce | ± 3dpt |
| Stativový závit | ano |
| Šířka | 11,8cm |
| Délka | 12,9cm |
| Hmotnost | 0,55kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















