FOMEI 9x63 LEADER RSV, SMC dalekohled
Legendární 9x63 LEADER RSV je tou pravou volbou pro myslivost a pozorování za soumraku nebo večer. Jeho hlavními benefity jsou vysoká světelná propustnost zachovaná i při velkém zvětšení.
Kód produktu: OY2403 EAN: 8590385724032 Výrobce: FOMEI
- Popis
- Dotaz k produktu
Dalekohledy s robustním černým pogumováním konstruované pro pozorování za zhoršených světelných
podmínek. Konstrukce optiky LEADER R dokáže využít i zbytkového světla, proto
je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné noci. Uplatní se všude tam, kde
pozorovatel požaduje vysokou světelnost obrazu. Jsou vhodné pro myslivost,
turistiku, ale i k pozorování noční oblohy.
Legendární 9x63 LEADER RSV je tou pravou volbou pro myslivost a pozorování za soumraku
nebo večer. Jeho hlavními benefity jsou vysoká světelná propustnost zachovaná i při velkém zvětšení.
Tělo dalekohledu je opatřenou tvrzenou gumou se zvýšenou odolností a ochranou proti oděru. V řadě dalekohledů LEADER R je při výrobě hranolu použito speciální vícepropustné optické sklo Bak4, čočky K4 jsou ošetřeny vícenásobnou antireflexní vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precizní, zcela plynule se pohybující, mechanika dalekohledu umožňuje ostření také v rukavicích. Dalekohled je možné upevnit na stativ pomocí adaptéru.
Kovové třmeny zajišťují pevné spojení a spolehlivou sousost obou tubusů. Osová rozteč okulárů je
60-72mm.
Součástí balení je:
- pouzdro
- popruh
- krytky objektivu a okuláru
- čisticí hadřík
Návod na upevnění popruhu naleznete zde.
| Zvětšení | 9x |
| Průměr objektivu | 63mm |
| Zorný úhel | 5° |
| Zorné pole v 1000 m | 87m |
| Minimální ostřicí vzdálenost | 10m |
| Relativní světelnost | 49 |
| Optický výstup | 7mm |
| Sklo hranolu | BaK4 |
| Úprava čoček | SMC |
| Dioptrická korekce | ± 2dpt |
| Stativový závit | ano |
| Šířka | 18,5cm |
| Délka | 19cm |
| Hmotnost | 0,98kg |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















