GSD-1008HP - switch 8x 10/100/1000T PoE + 2x 10/100/1000T (120 W)
Switch 8-portovvý 10/100/1000BASE-T PoE + 2-portový 10/100/1000BASE-T, desktop provedení, celkový výkon až 120 W.Typ zařízeníPoE switchPopis portů8 x PoE 10/100/1000 Mbps + 2 x 10/100/1000 MbpsPočet portů celkem10Počet LAN...
Kód produktu: 2504-145 EAN: 4711605283090 Výrobce: Planet
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | PoE switch |
| Popis portů | 8 x PoE 10/100/1000 Mbps + 2 x 10/100/1000 Mbps |
| Počet portů celkem | 10 |
| Počet LAN portů | 10 |
| Počet uplink portů | 2 |
| Max. přenosová rychlost - metalika | 1 Gbps |
| Počet PoE portů | 8 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Celkový výkon PoE výstupu | 120 W |
| Optická páteř | ne |
| Kapacita paměti | přepínací 20 Gbps |
| Podpora IPv6 | ne |
| Management | ne |
| Cloud Management | ne |
| Průmyslové provedení | ne |
| Chlazení | aktivní, 1 ventilátor |
| Napájení | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Způsob montáže | police/rack 1U |
| Provedení | kovový kryt |
| Barva | modrá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















