GSM brána VT20 4G - GSM brána a pager (MMCXf)
GSM brána se zabudovaným GSM modulem a simulací telefonní linky pro komunikátor zabezpečovací ústředny. GSM brána je tak schopna zajistit přenos kódovaných datových formátů ústředny EZS na PCO v hlasovém pásmu GSM. Uživateli...
Kód produktu: 2503-052 EAN: 8595584664912 Výrobce: GALETA
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ modulu | GSM brána |
| Napájení | 11 - 16 V= |
| Proudový odběr | min. 40 mA, vysílání. 140 mA |
| Proudový odběr | špičkový odběr 1,5 A do 10 s |
| Aktivační vstupy | 2 |
| Tel. čísla na aktivaci vstupu | 8, 4 čísla pro jeden vstup |
| Tel. čísla na aktivaci vstupu | s využitím expandéru až 24 tel. čísel |
| Výstupy | 2 x relé, NO/NC, 2 A / 30 V |
| Ovládání výstupů | pomocí SMS, prozvoněním, pulzně nebo zap./vyp. |
| Popis vstupů a výstupů | ano |
| Expandér | ano, k bráně lze připojit pouze jeden |
| Výstup telefonní linky | konektor RJ11 |
| SIM karta | ano, 1, libovolný operátor |
| Automatické zjišťování kreditu | ano, posílání SMS |
| Software pro nastavení modulu | VTGTall_version |
| Programování modulů | software VTGT nebo pomocí SMS |
| Připojení do PC | RS 232 (kabel součástí dodávky) |
| Anténa | samolepící (součást dodávky) |
| Konektor | MMCX-F |
| Optická signalizace | LED diody status, síla signálu, stav relé 1,2 |
| Doporučený typ boxu | BOX E, BOX M, BOX S |
| Komunikace | současně na PCO i SMS |
| Formát komunikace | 4/2, Ademco CID |
| Počet SMS zpráv | až 72, každou až na 10 tel. čísel |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















