GUP-805A-60W - převodník 100/1000BASE-X SFP na 10/100/1000BASE-T PoE++ (60 W)
PoE injektor a optický převodník 100/1000BASE-X SFP na 10/100/1000BASE-T PoE++ (60 W).Typ zařízenípřevodník optika / LAN + POEPočet portů celkem2Typ portůRJ45 + SFPTyp optických vlákendle SFP moduluOptický konektordle SFP moduluPočet...
Kód produktu: 2504-233 EAN: 4711605287074 Výrobce: Planet
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | převodník optika / LAN + POE |
| Počet portů celkem | 2 |
| Typ portů | RJ45 + SFP |
| Typ optických vláken | dle SFP modulu |
| Optický konektor | dle SFP modulu |
| Počet vláken | dle SFP modulu |
| Max. přenosová rychlost - optika | 1 Gbps |
| Maximální délka optického kabelu | dle SFP modulu |
| Optické vlákno | dle SFP modulu |
| Vlnová délka | dle SFP modulu |
| Max. přenosová rychlost - metalika | 1 Gbps |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Typ PoE | 60 W (IEEE802.3bt) PoE++ |
| Celkový výkon PoE výstupu | 60 W |
| Napájení | 52 - 55 V DC |
| Napájecí adaptér | součástí dodávky |
| Provedení | kovový kryt |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















