HAC-HDW1200TLM-IL-A-S6 - 2,8 mm - 2Mpix, 20m IR a 20m bílé LED, DWDR, MIC, audio
Venkovní kamera řady Lite, 0.01/0.001/0 lux@F2.0 IR on, IR přísvit 20 m duální s bílým 20 m světlem, mikrofon. 2 Mpix, objektiv 2,8 mm (úhel 102°), dosah až 700 m po koax kabelu, 300 m po UTP kabelu, DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super...
Kód produktu: 2409-031 EAN: 6923172591852 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 2 MP CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 20 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102° |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Illumination Mode, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12 VDC ±30%/max.2,6 W |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















