HAC-T1A21 - 2,8 mm - vnitř., 4v1, 2Mpix, 20m, DWDR
Vnitřní dome HDCVI série Cooper, formát CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí PFM820, objektiv 2,8 mm (úhel 103°), IR filtr, přísvit 20 m. Rozlišení 1920 x 1080 px, nastavení OSD menu koaxial (CoC) z HDCVI DVR, až 800 m, 3 osy, plast.Typ...
Kód produktu: 1810-036 EAN: 8595584643122 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2,7" CMOS |
| Minimální osvětlení | 0,04lux/F1.85, 0 lux při IR zapnuto |
| Noční režim | mechanický IR filtr, Smart IR LED |
| Přísvit | 20 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 103° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25/30 sn/s při 1080p, 25/30/50/60 sn/s při 720p |
| Nastavení | funkce Control over Coax (CoC) - nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu z DVR |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, Smart IR |
| Napájení | 12 V=/max.2,3 W při IR zapnuto |
| Materiál | plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















