HAC-HDW1239T-A-LED-S3 - 2,8 mm - 4v1, 2Mpix Starlight+, FullColor, bílé LED 40m,WDR,integr. mikrofon,Super adapt
Venkovní kamera řady Lite Series. 40 m bílé LED. Integrovaný mikrofon. Napájení 12 VDC. Provedení kov.Typ zařízeníHDCVI kameraProvedeníDome ballŘadaLite Series4 v 1anoSnímací prvek2 MP CMOSSvětelná citlivost0.001 lux@F1.0 (Color, 30...
Kód produktu: 2411-118 EAN: 6939554921575 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 2 MP CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | režim DEN/NOC - elektronický |
| Přísvit | bílé LED 40 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101° |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12 VDC ±30%/Max 7,8 W (12V DC, IR on) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















