HAC-HDW2501T-Z-A-S2 - 2,7-13,5 mm - 4v1, 5Mpix Starlight, 60m, WDR, MIC
Venkovní dome ball HDCVI kamera s motorickým objektivem 2,7 - 13,5 mm (úhel 113°-31,4°), integrovaný mikrofon, mechanický IR filtr a přísvit 60 m. Funkce WDR (120 dB) a 3D/2D-DNR zvyšující kvalitu obrazu v náročných světelných...
Kód produktu: 2106-044 EAN: 6939554946585 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Pro Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 Lux/F1.6, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°-31,4° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 x 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.7,9 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















