HAC-HFW1200T-S6 - 2,8 mm - 4v1, 2Mpix, 30m, DWDR, Super adapt
Venkovní kamera řady Lite Series, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí pomocí ovladače PFM820, fixní objektiv 2,8 mm (úhel 102°), mechanický IR filtr, IR přísvit 30 m. Full HD rozlišení (1920 x 1080 px), dosah až 800 m...
Kód produktu: 2312-053 EAN: 6923172593061 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 2 MP CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mirror, Privacy Masking |
| Napájení | 12 VDC ±30%/max.3,2 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















