HAC-HFW2241TU-A-S2 - 3,6 mm - 4v1, 2Mpix Starlight, 80m, Super adapt, WDR, MIC
Venkovní kompaktní HDCVI kamera řady Pro s vysokou citlivostí snímače, výkonný Smart IR přísvit 80 m, integrovaný mikrofon, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS, fixní objektiv 3,6 mm (úhel 86°), 2 Mpix rozlišení, nastavení OSD...
Kód produktu: 2204-029 EAN: 6923172522986 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Pro Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux LED on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 80 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 86° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Nastavitelné funkce | Super adapt, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.7,7 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















