HAC-HFW1231R-Z-A - 2,7-12 mm - 4v1, 2Mpix Starlight, 80m, WDR, MIC, Super adapt
Venkovní kompaktní HDCVI série Lite s vysokou citlivostí snímače, formát CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí pomocí ovladače PFM820, objektiv 2,7-12 mm (úhel 102°-33°), mechanický IR filtr a přísvit 80 m, mikrofon. Rozlišení 2 Mpix,...
Kód produktu: 2111-114 EAN: 6923172506993 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.002Lux/F1.5, 30IRE, 0Lux IR on |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (IR cut filtr) |
| Přísvit | 80 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102°-33° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.9,4 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















