HAC-HFW1801CM-IL-A-S2 - 2,8 mm - 4v1, 8 Mpix, 20 m, bílé LED 20m, DWDR, MIC
Venkovní kompaktní HDCVI kamera, fixní objektiv 2,8 mm (úhel 106°), integrovaný mikrofon, mechanický IR filtr a Smart přísvit 20 m, bílé LED 20m. 8 Mpix rozlišení při 25 snímků/s, kovový kryt, kabel prochází středem držáku...
Kód produktu: 2509-058 EAN: 6923172586902 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci člověka nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, tento režim je řízen pouze z připojeného XVR zařízení, jehož firmware musí být V4.001.0000004.1.R.220323 nebo novější |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 20 m IR LED a 20 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 106° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC ± 30%,Max 4.2 W (12 VDC, LED on) |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















