HAC-HFW1239TU-Z-A-LED-S2 - 2,7-13,5 mm - 4v1, 2Mpix Starlight Full color, bílá LED 60m, WDR, MIC, Super adapt
Venkovní kompaktní HDCVI kamera s vysokou citlivostí, barevný noční režim Starlight FullColor, výstup CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí pomocí ovladače PFM820. 2 Mpix, objektiv 2,7-13,5 mm (úhel 107°-34°), mikrofon, noční režim v...
Kód produktu: 2202-025 EAN: 6923172507297 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 Lux/F1.2, 30IRE, 0 Lux LED on |
| Noční režim | barevný |
| Přísvit | 60 m bílé světlo |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 107°-34° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, 2D/3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.10,2 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















