HAC-HFW1500TLM-IL-A-S3-B - 2,8 mm - černá 4v1, 5Mpix, 40m IR a 40m bílé LED, MIC, Super adapt.
Venkovní HDCVI kamera řady Lite series, smart dual přísvit, integrovaný mikrofon. Noční režim používá IR přísvit, který zobrazuje černobílý obraz, při detekci člověka nebo vozidla aktivuje bílé LED světlo, obraz změní na...
Kód produktu: 2511-218 EAN: 6937552483231 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci člověka nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, tento režim je řízen pouze z připojeného XVR zařízení, jehož firmware musí být V4.001.0000004.1.R.220323 nebo novější |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 40 m IR LED a 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 90.1° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 × 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix (CVI) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC (±30%),Max 6.5 W (12 VDC, WLED on) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















