HAC-HFW1500CM-IL-A-S2 - 3,6 mm - 4v1, 5Mpix Smart Dual přísvit, 20 m, MIC, Super Adapt
Venkovní bullet řady Lite Series se Smart Dual přísvitem a integrovaným mikrofonem, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS, fixní objektiv 3,6 mm (úhel 92°), 20 m IR LED a 20 m bílé LED. 5 Mpix rozlišení, nastavení OSD menu kamery po...
Kód produktu: 2306-055 EAN: 6923172590688 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.05 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 20 m IR LED a 20 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 92° |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 x 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, Super Adapt, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.3,1 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















