HS3220-16GT-190 - průmyslový PoE switch 20/16, 16x Gb PoE/2x Gb RJ45/SFP Combo, 190W
Výkonný průmyslový PoE switch s metalickou i optickou páteří, 16 x PoE 10/100/1000 Mbps, 2 x RJ45 uplink 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP uplink 1000 Mbps Combo, norma 3af, 3at, Hi-PoE, 3bt, celkový budget je 190 W, přepěťové ochrany, desktop a...
Kód produktu: 2401-083 EAN: 6923172573865 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | PoE switch |
| Popis portů | 16 x PoE 10/100/1000 Mbps, 2 x RJ45 uplink 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP uplink 1000 Mbps Combo |
| Počet portů celkem | 20 |
| Počet LAN portů | 18 |
| Max. přenosová rychlost - metalika | 1 Gbps |
| Počet PoE portů | 16 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Typ PoE | 60 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Typ PoE | 90 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Celkový výkon PoE výstupu | 190 W |
| Optická páteř | ano |
| Počet SFP portů | 2 |
| Max. přenosová rychlost - SFP | 1 Gbps |
| Přenosová rychlost | 1 Gb/s |
| Kapacita paměti | přepínací 40 Gbps |
| Vrstva OSI | L2 |
| Průmyslové provedení | ano |
| Přepěťová ochrana | Air discharge: 8 kV Contact discharge: 6 kV, Common mode: 4 kV Differential mode: 2 kV |
| Napájení | z externího adaptéru 48-57 VDC (součástí balení) |
| Způsob montáže | desktop a DIN-Rail provedení |
| Materiál | kovový kryt |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















