IPC-HDBW2449F-AS-IL - 2,8 mm - 4Mpix, WizSense 2, 30m IR, 30m bílé LED, alarm I/O, MIC, antivandal, mini
Venkovní mini antivandal kamera řady WizSense 2 Series, Smart Dual přísvit, IVS (ochrana perimetru), SMD (detekce člověka a vozidla) Plus, Smart hledání, integrovaný mikrofon, audio a alarm I/O, slot pro micro SD kartu, napájení PoE nebo...
Kód produktu: 2409-174 EAN: 6923172526922 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense 2 Series |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.006 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.0006 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection), SMD Plus, Smart Search |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru), SMD (detekce člověka a vozidla) Plus, Smart hledání |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobražuje černobílý obraž, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obražu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2.8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2688 × 1520@(1–20 fps)/2560 × 1440@(1–25/30 fps) sub stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (podpora max. 256 GB) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af); Basic: 2.3 W (12 VDC), 2.8 W (PoE); Max.: 7.1 W (12 VDC), 8.5 W (PoE) (H.265 + intelligence on+ WDR + illuminator intensity) |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















