IPC-HDBW5441R-ASE-HDMI - 2,8 mm - 4Mpix, 50m IR, WizMind Series, výstup HDMI 1.4a, antivandal
Antivandal IP řady WizMind Series, IVS ochrana perimetru, inteligentní detekce objektů SMD detekce člověk/vozidlo. AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu. Detekce tváří, počítání osob,...
Kód produktu: 2409-154 EAN: 6923172514332 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.002 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0002 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection), Smart Object Detection, SMD 3.0, AcuPick, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); inteligentní detekce objektů; SMD (detekce člověka a vozidla); AcuPick (automatizované hledání pohybujících se objektů jedním klikem); AI SSA (dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí); detekce obličejů; počítání osob; tepelná mapa; metadata videa |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2.8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2688 × 1520@(1–25/30 fps) sub stream: 704 × 576@(1-25 fps)/704 × 480@(1-30 fps) third stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 2 vstupy: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; PoE (802.3af); ePoE; Basic: 3.6 W (12 VDC), 4.7 W (PoE); Max.: 8.3 W (12 VDC), 8.8 W (PoE) (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov + plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















