IPC-HDBW3849R-ZAS-IL - 2,7-13,5 mm - 8Mpix, 50m IR a 50m bílé LED, AcuPick, SMD 4.0, MIC, antivandal
Venkovní antivandal IP kamera řady WizSense 3 Series s technologií duálního přísvitu pro barevný noční obraz při detekci člověka a vozidla. Integrovaný mikrofon. Analytické funkce AcuPick, IVS (ochrana perimetru), SMD 4.0 (detekce...
Kód produktu: 2603-093 EAN: 6939554925757 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.007 lux@F1.4 (Color, 30 IRE) 0.0007 lux@F1.4 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | SMD 4.0, AI SSA, AcuPick, IVS (Perimeter Protection), Face Detection (Full Image), Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 114°–32° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | AI H.265; AI H.264; H.265+; H.264+; H.265; H.264; H.265H; H.264H; H.265B; H.264B; MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt (max. 5 mA 3–5 VDC); beznapěťový kontakt/1 výstup: napěťový kontakt, max. 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af),Basic: 3.3 W (12 VDC); 4.0 W (PoE); Max.: 9.2 W (12 VDC); 11.3 W (PoE) (H.265 + WDR + warm light + intelligence on) |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















