IPC-HDBW5442R-ASE - 3,6 mm - 4Mpix Starlight, 50m, WDR, IVA, AI, antiv, ePoE
Venkovní antivandal dome IP kamera, 4 Mpix, fixní objektiv 3,6 mm (úhel 89°), Smart IR do 50 m. WDR (140 dB) a 3D-DNR zvyšující kvalitu obrazu v náročných světelných podmínkách. Kamera je vybavena inteligentní detekcí (detekuje...
Kód produktu: 1909-029 EAN: 8595584647212 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | Pro AI Series |
| Snímací prvek | 1/1,8" Progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0,001/F1,6 |
| Technologie | Artificial Intelligence, Starlight |
| Noční režim | mechanický IR filtr, Smart IR LED |
| Přísvit | 50 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 89° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Nastavení | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, mobilní aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentní videoanalýza | průchod, překročení (rozeznání lidí a vozidel), chybějící nebo přidaný objekt, detekce tváře, počítání lidí |
| Nastavitelné funkce | WDR, AGC, AWB, BLC, 3D-DNR, detekce pohybu, otáčení obrazu o 90° (corridor mode), atd. |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1/1 (5V=/5mA / 12V=/300mA) |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE dle normy 802.3af nebo 12 V= / max. 6,1W |
| Materiál | kov, krytí IP67 |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















