IPC-UDBW4659E-AS-IL - 2,8mm - 6Mpix Smart Dual přísvit, 30m IR a 30m bílé LED, MIC, alarm I/O, antivandal
Venkovní antivandal kamera řady WizSense+4 Series. IVS (ochrana perimetru), SMD, AcuPick, AI SSA, Smart Search. Integrovaný mikrofon, alarm I/O, slot pro micro SD kartu. Kamera je dále vybavena funkcí AI SSA pro dynamické přizpůsobení...
Kód produktu: 2501-089 EAN: 6939554973246 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizSense + 4 Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.007 lux@F1.4 (Color, 30 IRE) 0.0007 lux@F1.4 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (Perimeter Protection), SMD, AcuPick, AI SSA, Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 110° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 6 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3288 × 1850 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3288 × 1850@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°–355° |
| Naklápění kamery (Tilt) | 0°–75° |
| Náklon kamery (Roll) | 0°–355° |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af),Basic: 3.7 W (12 VDC); 4.6 W (PoE); Max.: 6.4 W (12 VDC); 7.5 W (PoE) (H.265 + WDR + warm light + intelligence on) |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















