IPC-HDBW5442R-ASE-S3 - 2,8 mm - 4Mpix Starlight, IR 50m, AI, SMD3.0, MIC, tváře, zvuk, počítání, metadata
Robustní venkovní antivandal dome IP řady WizMind S, 4 Mpix, objektiv 2,8 mm (112°), mikrofon, smart IR 50 m. AI pro perimetr s klasifikací objektů osoba/vozidlo SMD 3.0, detekce tváře, přidaný/zmizelý objekt, počítání osob, metadata,...
Kód produktu: 2310-117 EAN: 6923172588227 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | WizMind Series S |
| Snímací prvek | 1/1.8” 4Megapixel progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0007 lux@F1.6 (Color, 30IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/W, 30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, Smart Object Detection, SMD 3.0, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata, Smart Search, Smart Sound Detection |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 112° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence, IVS pravidla, ochrana perimetru s klasifikací objektů osoba vozidlo SMD 3.0, detekce tváří, přidaný a zmizelý objekt, počítání osob, metadata, inteligentní detekce zvuku, heat mapy |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking, Motion Detection |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE/ePoE nebo 12 VDC/Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) Max. (H.265 + WDR+ Intelligence on + IR on): 6.8 W (12 VDC); 8.8 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















