IPC-HDW1839T-A-IL-S6-B - 2,8 mm - černá 8Mpix, 30m IR, 30 m bílé LED, Entry Series, mikrofon
Dome ball černá IP kamera řady Entry Series, Smart Dual přísvit, detekce osob, inteligentní vyhledávání, integrovaný mikrofon. Napájení PoE nebo 12 VDC.Typ zařízeníIP kameraProvedeníDome ballŘada8MP Entry Smart Dual Light...
Kód produktu: 2509-077 EAN: 6939554999727 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | 8MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball Network Camera |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.008 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.0008 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Smart Search, Human Detection |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 20 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 110° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| Integrovaný mikrofon | Integrovaný mikrofon |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af),Basic: 2.5 W (12 VDC), 3.5 W (PoE); Max.: 4.5 W (12 VDC), 5.8 W (PoE) (H.265 + intelligence on+ DWDR + illuminator intensity) |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















