IPC-HDW2449T-S-LED-PRO-S1 - 2,8 mm - 4Mpix WizColor, 30m bílé LED, IVS, SMD Plus, integrovaný mikrofon
Venkovní kamera řady WizSense 2 Series, technologie WizColor umožňuje barevné snímání 24/7 a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení, IVS (ochrana...
Kód produktu: 2603-094 EAN: 6937552417816 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 2 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0001 lux@F1.0 |
| Inteligentní funkce | SMD Plus, IVS (Perimeter Protection), Smart Search |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 za podmínky dostatečného světla v prostoru, ale současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor s nedostatkem osvětlení |
| WizColor | ano |
| Přísvit | 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 105° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2688 × 1520@(1–20 fps) /2560 × 1440@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576 (1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE (802.3af),Basic: 1.7 W (12 VDC); 2 W (PoE); Max.: 4.9 W (12 VDC); 5.5 W (PoE) (H.265+ intelligence on + WDR + illuminator intensity) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















