IPC-HDW3449H-AS-PV-PRO-B - 2.8 mm - černá 4Mpix, 30m IR a 30 m bílé LED, WizColor, SMD 4.0, AcuPick, aktiv
Venkovní černá kamera řady WizSense 3 Series s funkcí duálního přísvitu a aktivním zastrašováním. Detekce Face Detection, SMD 4.0, AcuPick, IVS (Perimeter Protection). AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu. Integrovaný duální...
Kód produktu: 2512-061 EAN: 6939554948374 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 3 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 Lux@F1.0 (Color, 30IRE) 0.0004 Lux@F1.0 (B/W, 30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | AcuPick, SMD 4.0, IVS (Perimeter Protection), AI SSA, Face Detection (Full Image), Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| WizColor | ano |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 2688 × 1520@(1 fps–25/30 fps) Sub stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) Third stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI, H.265, H.264 AI, H.264, MJPEG |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | ano |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP;SFTP; Micro SD card (support max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC; PoE, Basic: 3.3 W (12 VDC); 4.5 W (PoE) Max.(H.265 + WDR+ warm light + siren and light active deterrence + intelligence on): 7.4 W (12 VDC); 8.7 W (PoE) |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















