IPC-HDW5849H-ASE-S2 - 3,6 mm - 8Mpix FullColor, bílé LED 50m, AI, SSA, dual MIC, audio, alarm I/O, ePoE
Venkovní IP kamera řady WizMind 5 series. FullColor umožňuje barevné snímání 24/7 a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení. IVS ochrana perimetru,...
Kód produktu: 2501-140 EAN: 6923172592491 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/1.2" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0005 lux@F1.0 (Color, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (Perimeter Protection), Smart Object Detection, SMD 3.0, AcuPick, Face Detection, People Counting, Heat Map, Smart Search |
| Noční režim | umožňuje barevné snímání 24/7 a současně je kamera doplněna bílým LED světlem pro rozšířené možnosti instalace do prostor bez externího osvětlení |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 88° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 3840 × 2160@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 140 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC; PoE (802.3af) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | Kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















